Štai jau baigėsi Europos Kombinuoto šaudymo čempionatas!
Rungčių sudėtingumas ir įtampa, pareikalavo didelio šaulių atsidavimo.
Stasys Jurkus pateko į TOP30 ir užėmė 26 vieta open’e, Europos Kombinuoto šaudymo čempionate!
Rokas Vaidilauskas simultanuose šovė 25/25 🥏! Gintaras Juknevičius pasiekė savo asmeninį rekordą! Tikrai gerą rezultatą parodė Tomas Zykas ir Žygimantas Norkus , Igor Petrušin išlaikė savo šaudymo stabilumą.
Didžiuojamės mūsų jaunuoju šauliu ir vežame taurę iš Europos čempionato, Nedas Šimanauskas 5 Europoje tarp jaunių! 💪
Dėkojame rėmėjui #RYPO už parama Lietuvos rinktinei!

2023-06-30 Slovėnijoje prasideda kombinuoto medžioklinio šaudymo Europos čempionatas, kuriame startuoja Lietuvos rinktinė: Tomas Zykas, Žygimantas Norkus, Stasys Jurkus, Rokas Vaidilauskas, Gintaras Juknevičius, Igor Petrušin ir jaunasis šaulys Nedas Šimanauskas. Lietuvos kombinuoto medžioklinio šaudymo federacija ir rinktinės šauliai širdingai dėkoja RYPO Hunting ir Tadas Šimanauskas už iniciatyvą, palaikymą ir paramą.

2023 metų Kombinuoto medžioklinio šaudymo Europos čempionatasŠių metų birželio 30 – liepos 2 dienomis Pragersko mieste, Slovėnijoje įvyks Kombinuoto medžioklinio šaudymo Europos čempionatas. Norėtume pasidžiaugti, kad šiais metais Lietuvos rinktinę atstovauti sutiko visi į rinktinę pakviesti šauliai. Rinktinės sudėtį sudaro aukščiausią reitingą 2022 metais LKMŠF varžybose užsitikrinę šauliai, kurių rezultatai aukšti ir šiais metais vykusiose varžybose Lietuvoje. Rinktinė įrodė savo meistriškumą pasiruošimo etape, kuris vyko Švenčionyse, EHUNT pereinamosios taurės varžybose, kuriose tarp 7 šalis atstovavusių šaulių, Lietuvos rinktinė užėmė 3-čiąją vietą. 2023 metais Lietuvos vyrų rinktinę sudaro: Igor Petrušin, Gintaras Juknevičius, Stasys Jurkus, Rokas Vaidilauskas, Žygimantas Norkus ir Tomas Zykas, jaunimo grupėje Lietuvą atstovaus Nedas Šimanauskas. Turbūt, tai viena stipriausių Lietuvos rinktinės sudėtis, kuri yra atstovavusi Lietuvą tokio aukšto lygio varžybose.Linkime sėkmės ir taiklių šūvių!!!

Apie federacijos veiklą, planus, iššūkius, siekius ir norą augti, viską rasite viename straipsnyje

https://www.delfi.lt/uzsakomasis-turinys/premium/lietuvoje-populiareja-kombinuotas-medzioklinis-saudymas-planuose-europos-cempionatas-93634061?fbclid=IwAR0HAGJqL7CFjrco4H2FxvLyQdWwRFxXCf-zbNJoTtEaeD3-od5SxcpDp3E_aem_th_AbhIY1dfA1S2wHoO0hdbBTasPsmTRMkSvMTL6MilH0oV8FnqnZYabCuH8B8Nq5Fw-Js

Dėmesio !!!

Kviečiame visus federacijos narius į visuotinį susirinkimą, kuris įvyks 2023-03-18 Jurbarko šaudymo centre. Visuotinis susirinkimas vyks iškart po pirmo etapo varžybų.Prašome gausiai dalyvauti.

SUSIRINKIMO TIKSLAS:

Pristatyti visuotiniam narių susirinkimui metinę veiklos ir finansinę ataskaitą už 2022 m. ir patvirtinti 2023 metų LKMŠF veiklos planą, naujo prezidento rinkimai.

Kvietimas ir dienotvarkė federacijos nariams išsiųsti elektroniniu paštu, taip pat paskelbta internetinėje svetainėje www.lkmsf.lt, kaip numatyta Lietuvos kombinuoto medžioklinio šaudymo federacijos 2010 m. rugpjūčio 26 d. patvirtintų įstatų 8.2 punkte (pridedama, Priedas Nr.1 „Pranešimai apie visuotinį ataskaitinį – rinkiminį narių susirinkimą“).

Kvorumas sprendimų priėmimui yra. DARBOTVARKĖ:

  1. LKMŠF prezidento metinė veiklos ir finansinė ataskaita už 2022 m.
  2. 2023 metų LKMŠF veiklos planas ir jo tvirtinimas.
  3. Federacijos vadovo rinkimai.
  4. Einamieji klausimai